Co u nás najdete?

BOXY

V objektu je možné ustájit si koně v jednom z 16ti boxů v hlavní stáji o rozměrech 3 x 4 metry, případně také v 10 boxech ve vedlejší budově. Každý box je vybaven napáječkou a krmným žlabem.

ŠATNA A SEDLOVNA

Každý majitel získá v ceně ustájení zamykací skříňku a dále možnost využívat sedlovnu, která je vybavena dřevěnými držáky na sedla a uzdečky.

MYCÍ BOX

Pro dokonalou očistu Vašeho koně je zde také mycí box v přední části stáje opatřený kroužkem na uvázání koně a zároveň je bezpečně ohraničen zídkou.

KRYTÉ UVAZIŠTĚ

V čele stáje se nachází kryté uvaziště pro péči o koně venku. Prach a nečistoty se tak neuvolňují přímo v boxu a kůň stojí po dobu čištění na čerstvém vzduchu.

VENKOVNÍ JÍZDÁRNA

Pro výcvik slouží osvětlená písková jízdárna o rozměrech 30 x 65 metrů, která tak zajišťuje dostatek prostoru pro drezurní i skokovou průpravu Vašeho koně. Tento prostor je ze všech stran ohraničen, proto se nemusíte bát, že by Váš čtyřnohý přítel předčasně ukončil lekci neplánovaným úprkem. :-)

SKOKOVÝ MATERIÁL

K dispozici je dále kompletní skokový materiál různých barev, z něhož lze postavit běžný parkur i gymnastické řady.

VÝBĚHY

To nejlepší nakonec. Koně jsou po celý den v travnatých výbězích o rozloze cca 8 ha, kde mají neomezený přístup k vodě a během horkých letních dní se mohou schovat ve stínu stromů.

výběh

výběh