Tradiční Hubertova jízda 24.10.2015

Srdečně Vás zveme na již tradiční Hubertovu jízdu, která se uskuteční dne 24.10.2015 od 12.00 v areálu JK Choťánky.
Jako každý rok budou jezdci rozděleni do dvou lotů – krokový a skokový. Zápisné – jezdci na koních 150,- kč, ostatní 50,- kč.
Letos máme pro Vás připraveny dvě změny – od 9.00 – 11.00 bude na jízdárně pro děti ( bez koní ) připravený bohatý sportovní program – slalom, překážky atd. Občerstvení bude přímo na jízdárně před vyjížkou, místo na soutoku, jak jste byli doposud zvyklí. Opět na Vás čeká vyhlášený guláš, a také teplá káva a čaj.
Pro diváky a podporu všeho druhu je připravený traktor Máňa, který Vás spolehlivě dopraví na skokové stanoviště, aby Vám neunikl ani jeden pád či zastavení rozbujařelých koní a jezdců.
Večerní soud proběhne od 20.00 v KD v Libici, kde se můžete rovněž již od 18.00 zůčastnit místního divadelnío představení.
A protože bude večer pouze v režiji členů klubu a majitelů koní, prosíme každého choťáneckého přinést s sebou nějaké občerstvení ( jednohubky, chlebíčky, brambůrky.. ), pití je zajištěno v KD.
Na všechny zúčastněné se těšíme, a doufáme, že nás počasí nezklame a huberta si hezky užijeme :-)

Comments

Trackbacks

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>